[ WEB SİTE ]

İnternetteki yerinizi
hemen alın.

Web siteleri bugünün iş dünyasında rekabet için bir zorunluluk haline geldi. Web tasarımlarımızın her biri özel bir yönetici ara yüzü, güçlü bir SEO altyapısı ve daha fazlasını içerir. Ayrıca web tasarımlarımızın tamamı her boyuttaki  cihaza %100 uyumlu ve estetik bir biçimde hazırlanmaktadır.

[ %100 mutlu işletmeler ]

Kurumsal Web Tasarım

İster ürün satıyor olun ister hizmet sağlıyor, yada yerel bir esnaf işletmesi. İnternette bulunabilir olduğunuz zaman tüm rakiplerinizden 1 adım ötede olabilir, müşterilerinize kendinizi kolayca anlatabilirsiniz. Üstelik her zaman açık kalan web siteniz üzerinden müşterileriniz ile kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Axis Techs ile sahip olacağınız kurumsal web sitesi, işetmeniz için özel olarak hazırlanmış içerikler ve görsel tasarımlar barındırır. Müşteri kitleniz analiz edildikten sonra ihtiyacınız olan web sitesini belirler ve bu doğrultuda müşterilerinize size en iyi anlatacak olan web sitesini tasarlarız.

Kolay kullanılabilir ve özelleştirilmiş web siteniz üzerinden dilerseniz canlı destek ve sosyal medya entegrasyonları ile müşterileriniz ile anlık mesajlaşabilir, onlardan gelen talep ve sorulara cep telefonunuz ile anında yanıt verebilirsiniz.

“Dijital dünyaya adım attığınızda her an yanınızda olan ve sizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenle yönlendiren ajansınız Axis, dijitaldeki tüm reklam faaliyetlerinizde de yanınızda.”

[ profesyonel ekip ]

İşletmenizin dijital kimliği kusursuz olsun.

01.

Kolay.

Bir web sitesinden isteyebileceğiniz tüm fonksiyonları hiçbir karmaşa olmadan basit ve profesyonel bir arayüz ile sahip olmanın avantajı bizim sayemizde mümkün.

02.

Hızlı.

Web sitenizi tasarım aşamasından geçirdikten sonra güçlü bir optimizasyon ile altyapısını güçlendiriyoruz. Böylece hiçbir hata ile karşılaşmadan sorunsuz ve son derece hızlı bir web sitesi elde ediyorsunuz.

03.

Kurumsal.

Web Tasarım bizim için bir sanat, haliyle tasarımı sizlerin yönetebileceği şekilde basit bir ara yüzle tasarlarken müşterileriniz için oldukça güçlü bir tasarıma ve fonksiyonlara sahip kurumsal bir web sitesinin tadını çıkarıyorsunuz.

Web sitelerinizi tasarladıktan sonra mobil kullanım ve SEO için optimize ediyor musunuz?

SEO bir web sitesi için kritik bir öneme sahiptir ve asla sonradan ekleme yapılmamalı. Web sitelerimizi tasarlarken tasarımın en başından SEO optimizasyonunu web sitelerimize dahil ediyoruz. Ayrıca her web sitemiz mutlaka mobil veya tablet kullanımı için optimize edilerek tasarlanır.

Web site tasarımı projesi için ne tür bilgilere ihtiyacınız oluyor, istediğiniz evrak/dosya oluyor mu?

Yalnızca e-ticaret sitenizi kuruyorsak veya daha donanımlı bir web site tasarımı talep ettiyseniz bazı yasal işletme belgelerine ihtiyacımız olabiliyor. Bu belgeler ile ihtiyacımız bittiği andan itibaren tarafımızca imha ediliyor.

Şirketiniz işletmelerin web site güvenliğini nasıl sağlıyor? Web sitelerin yedekleme süreci nasıl işliyor?

Web sitelerin tasarımından daha önemli bir şey varsa o da güvenliktir. Bir üyelik sistemi ile çalışan işletmenin web sitesinde bilgilerin çalınması işletmenin en çok zarar göreceği kısımdır. Web sitelerini barındırdığımız sunucular özel güvenlik yazılımları ile korunmakta, web siteleri her ay güvenli bir şekilde yedeklenmektedir.

Web sitelerini hangi sunucularda barındırıyorsunuz?

Hosting yani Türkçe karşılığı sunucu hizmetinde iki farklı iş ortağımız bulunuyor. Eğer web siteniz yalnızca Türkiye’de faaliyet gösterecekse Türkiye’nin en büyük Hosting firmalarından birisi olan Alastyr, web siteniz Avrupa ve Amerika’da faaliyet gösterecekse Dünya’nın en büyük Hosting firmalarından birisi olan GoDaddy ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

[ deneyimli kadro ]

Sizin sınırsız fikirleriniz, bizim deneyimimiz.

Sizin talepleriniz doğrultusunda sadece işletmenize özgün, eşsiz bir web sitesi hazırlıyoruz. Tamamen size özel tasarlanmış bir web sitesi olacağına emin olabilirsiniz. Bizim hazırladığımız bir web tasarımı ile göze çarpan, estetik bir web sitesi elde edebilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları.

Web tasarım fiyatları, işetmenizin ihtiyacı olan modüller ve alt yapılar özelinde çok değişken olabilir. Bir kobinin ihtiyacı olan yazılımların entegre edildiği tam donanımlı üst seviye özel bir web sitesi 10.000TL bandında olurken örneğin bir yerel terzi işletmesinin tanıtım web sitesi 750TL – 2.000TL bandında olabilir.

Eğer dijitale yeni adım atıyor iseniz bu fiyat aralıkları kafanızı karıştırabilir. Sizin için ihtiyacınız olan web sitesini ve özellikleri belirleyerek en uygun fiyatlandırma teklifi ile size sunabiliriz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanız!