Web Site SEO & SEM

Ana Sayfa / Web Site SEO & SEM

Rakiplerinizin
arasından zirveye çıkın.

Google Ads gibi platformlar sayesinde, işletmenizin yeni müşteriler bulmalarına yardımcı olmak için günde çevrimiçi olarak gerçekleşen tahmini 3,5 milyar aramayı değerlendirebiliriz. Bir stratejinin oluşturulmasından, analiz ve taktik çalışmasına ve aylık bakımına kadar web sitenize trafik çeken ve yeni müşteri adayları yakalayan ücretli bir arama stratejisi oluşturabiliriz.

WEB TASARIM HİZMETİ
EN UYGUN FİYAT

İnternet’te daima zirvede olun.

Arama Motoru Optimizasyonu (kısaca SEO), mevcut web sitenizi veya bizim tasarladığımız web siteyi sektörünüzle, işletmenizin rakipleriyle alakalı anahtar kelimelere odaklanarak aramalarda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinizin ilk durağı sizin web siteniz oluyor.

Rekabette daima siz kazanın.

Kapsamlı iç ve dış SEO çalışmamızdan sonra Google, Yandex gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkacağınızın garantisini veriyoruz. Sonuç olarak potansiyel müşterileriniz anahtar kelimeler ile arama yaptığında web siteniz rakip siteler arasında ilk sırada yer alır. Böylelikle potansiyel müşterinin sizden hizmet alma ihtimalini fazlasıyla artırırsınız.

Az maliyet = Etkili sonuç.

Sizden hiçbir zaman abartı ücretler talep etmeyeceğimize söz veriyoruz. Sabit ve makul fiyat çerçevemizde kaliteli ve profesyonel SEO hizmetleri alacağınıza emin olun. Web siteniz ilk sıralarda çıkmaya başladıktan sonra bize ödediğiniz ücretlerin ne kadar az olduğunu anlamış olacaksınız. Bizim önceliğimiz daima sizin memnuniyetiniz.

SEO / SEM
Strateji
Rekabet
Analizi
SEO
Deneyim
Hedef = Memnuniyet

Mevcut web sitenizi yeniliyoruz.

Bize mevcut bir web sitenizle gelirseniz ve SEO & SEM hizmeti talep ederseniz iç SEO kapsamında mevcut web sitenizi eskisinden çok daha estetik tamamen SEO uyumlu, kurumsal bir web tasarımı ile ücretsiz yeniliyoruz. Böylece SEO hizmetimiz ile müşterilerinizi yepyeni kurumsal, estetik ve görsel / grafik açıdan zengin bir site ile karşılıyoruz. Her yerde belirttiğimiz gibi aldığımız ücretten önce sizin memnuniyetinize değer veriyoruz.

ÜCRETSİZ
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Web sitenizi zirveye çıkaralım.

Bize Ulaşın

E-posta : iletisim@axistechs.net - contact@axistechs.net

Adres : Meşrutiyet , Karanfil Sokak, No:39, Kat:4 Kapı:8, Çankaya, ANKARA.

Telefon :+90 (312) 425 1642 - +90 (850) 840 1642

Fırsatları kaçırma

Bize e-posta adresinizi iletin, söz veriyoruz kaçırdığınıza üzüleceğiniz fırsatları ilk size haber vereceğiz!

Whatsapp Destek