[ GOOGLE SIRALAMASINDA ]

Rakipleriniz arasından
zirveye çıkın.

Web siteleri bugünün iş dünyasında rekabet için bir zorunluluk haline geldi. Web tasarımlarımızın her biri özel bir yönetici ara yüzü, güçlü bir SEO altyapısı ve daha fazlasını içerir. Ayrıca web tasarımlarımızın tamamı her boyuttaki  cihaza %100 uyumlu ve estetik bir biçimde hazırlanmaktadır.

[ Müşteriler için bulunabilir olun ]

Reklam stratejinizi belirleyelim.

Arama motorlarını doğru kullanarak ister yerel müşterilere, ister tüm Türkiye’deki müşterilere, isterseniz de tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Web siteniz arama motorlarının yazılımları tarafından taranarak site içerisindeki kullanıcı deneyimi ve site dışındaki otoritesi ile doğru orantılı olarak bir sıraya yerleştirilir. Müşterileriniz bu sıralamalarda geride olduğunuz web sitenize ulaşamadan diğer firmalarla anlaşmaya çoktan varmış olurlar.

Bu noktada müşterilerinize ulaşabilmeniz için bir SEO & SEM reklam stratejiniz olması size öne çıkartacak ve ulaşılır olmanızı sağlayacaktır.

Sizde Axis ile web sitenizin SEO & SEM çalışmalarını planlayarak müşterilernize en kolay ulaşabileceğiniz anahtar kelimeleri öğrenebilir ve bu kelimelerde yükselerek müşterilerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz.

[ %100 etkili strateji ]

Daima göz önünde olun.

01.

İnternet’te daima zirvede olun.

Arama Motoru Optimizasyonu (kısaca SEO), mevcut web sitenizi veya bizim tasarladığımız web siteyi sektörünüzle, işletmenizin rakipleriyle alakalı anahtar kelimelere odaklanarak aramalarda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinizin ilk durağı sizin web siteniz oluyor.

02.

Rekabette daima siz kazanın.

Kapsamlı iç ve dış SEO çalışmamızdan sonra Google, Yandex gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkacağınızın garantisini veriyoruz. Sonuç olarak potansiyel müşterileriniz anahtar kelimeler ile arama yaptığında web siteniz rakip siteler arasında ilk sırada yer alır. Böylelikle potansiyel müşterinin sizden hizmet alma ihtimalini fazlasıyla artırırsınız.

03.

Az maliyet = Etkili sonuç.

Sizden hiçbir zaman abartı ücretler talep etmeyeceğimize söz veriyoruz. Sabit ve makul fiyat çerçevemizde kaliteli ve profesyonel SEO hizmetleri alacağınıza emin olun. Web siteniz ilk sıralarda çıkmaya başladıktan sonra bize ödediğiniz ücretlerin ne kadar az olduğunu anlamış olacaksınız. Bizim önceliğimiz daima sizin memnuniyetiniz.

Yerel Arama (Yerel SEO) nedir?

Yerel arama hizmetinizle veya markanızla ilgili bir arama yapılırken kelimenin bir parçası olarak ilçe, şehir veya posta kodu gibi arama terimlerinin kullanılmasıdır. Yerel SEO çalışmasının en çok fayda sağladığı sektörler arasında Restoranlar, küçük / orta ölçekli yerel esnaflar başta geliyorlar.

Arama motorlarında sıralamaların sık sık değişmesinin sebebi nedir?

Arama motorlarının sonuç sayfaları dinamik bir alandır ve çok sık değişebilirler. Bazı anahtar kelimelerde örneğin diş doktor anahtar kelimesinde bir gün 2. Sıradayken bir gün 8. Sırada olabilirsiniz ve aynı anda Diş Hekimi anahtar kelimesinde 10. Sıradayken 3. Sıraya yükselebilirsiniz. Bunlar çok normaldir ve zamanla rekabet analiz, strateji çalışmaları ile düzeltilebilmektedir.

SEO hizmetinin maliyeti ne kadar?

SEO hizmetinde maliyet çok değişkendir yapılan çalışmalara göre her zaman değişir. Yalnız müşterilerimiz tarafından sabit anahtar kelimelere düzenli çalışma istenildiği zaman ancak o zaman fiyat çerçevesi sabit kalabilir. Ücretlendirme aylıktır ve belirli bir sona erme süresi yoktur çünkü SEO bir rekabettir, rekabeti sona erdirdiğimiz zaman rakiplerinizden SEO çalışması yaptıran olursa sizden üst sıralara zamanla mutlaka çıkacaktır.

Herhangi bir SEO işlemi yaptırmazsam ne zararı olur?

Arama sonuçlarında hizmetinizi, ürününüzü arayan hiçbir kullanıcı web sitenizden haberdar olmayacaktır. Web siteniz Google, Yandex, Bing gibi platformlarda ilk 10 sıralamaya çıkmadıkça o web sitesinden kazanç elde edemezsiniz.

[ deneyimli kadro ]

Mevcut web sitenizi yeniliyoruz.

Bize mevcut bir web sitenizle gelirseniz ve SEO & SEM hizmeti talep ederseniz iç SEO kapsamında mevcut web sitenizi eskisinden çok daha estetik tamamen SEO uyumlu, kurumsal bir web tasarımı ile ücretsiz yeniliyoruz. Böylece SEO hizmetimiz ile müşterilerinizi yepyeni kurumsal, estetik ve görsel / grafik açıdan zengin bir site ile karşılıyoruz. Her yerde belirttiğimiz gibi aldığımız ücretten önce sizin memnuniyetinize değer veriyoruz.

Müşterilerinize anında ulaşın.

Müşterilerinizin sizi bulabileceği anahtar kelimelerin tespitinden başlayarak sıkça sordukları soruların otomatik olarak cevaplanma aşamasına kadar web siteniz için destekleyici ve işinizi kolaylaştırıcı tüm yazılımsal ve stratejik süreçleri profesyonelce planlıyoruz.

Web sitenizin bulunabilir olması için ayırdığınız bütçe ile re-marketing’ten görüntülü reklamlara, içerik pazarlamasından youtube reklamcılığına kadar en verimli reklam mecralarını sizin için belirler ve stratejinizi çizeriz.

Reklamlarınızın yayına alınması ile birlikte müşterileriniz için bulunabilir hale gelir ve kısa sürede müşterilerinizden siparişler & rezervasyonlar ya da verdiğiniz hizmete göre danışanlar edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle kolayca iletişime geçmenizdir.