[ HIZLI BÜYÜYEN MARKALAR ]

Başarınız için
var gücümüzle çalışıyoruz.

Sosyal medya yönetiminde hedeflerinizi anlamak ve müşterilerinize doğru kanallardan (Instagram, Facebook, Twitter vs.) ulaşabilmek, benzersiz en etkili dijital strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. Marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için sayısız yollara başvuruyor, %100 sonuç alıyoruz.

[ Dijital pazarlamanın en etkili yolu ]

Sosyal medya stratejiniz, yakıtınızdır.

İşletmenizin tüm dijital mecralarda aktif olması, dijitaldeki markalaşma sürecinin en önemli püf noktalarından biridir. İşletmenize ait sosyal medya hesaplarını bir stratejiye bağlı olarak aktif tuttuğunuzda ve potansiyel müşterilerinize yönelik reklam kampanyaları oluşturduğunuzda doğru strateji ile inanılmaz etkileşimler ve satışlar elde edebilirsiniz.

Aktif kalın ve kaliteli içerikler paylaşın.

Sosyal medya gönderileriniz profesyonelce tasarlanır ve içerik pazarlaması ile zenginleştirilir. Hazırlanan paylaşımlarınız belirlenen strateji doğrultusunda firmanın genel ürün tanıtımları, güncel sektör bilgileri veya ürün hikayesi gibi pazarlamaya yönelik şablonlarda olabilir.

Sürekli aktif tutulan ve potansiyel müşterilerinizin ihtiyacı olan bilgilendirici & faydalı içeriğe odaklanan hesaplarınız kısa sürede organik büyümeye ve etkileşimlerini arttırmaya başlar.

“Axis, işletmenizin sosyal medya varlıklarını işletmenize uyan profesyonel tasarımlar ile güncel tutar ve markanızın ihtiyacı olan dili paylaşımlar ile müşterilerinize yansıtır.”

[ başarınız = başarımız ]

İşletmeniz için daima en iyisi.

01.

Sosyal Medya = Kazanç

Basit olarak görülen sosyal medya işletmeler için en güçlü araçlardan biri haline geldi. İşletmenizin sosyal medya hesaplarını yönetmeye başladıktan bir süre sonra markanızın nasıl bu kadar büyüdüğünü ve size nasıl bir kazanç sağladığının farkına varacaksınız.

02.

Sınır tanımıyoruz.

Sosyal medya artık sınırsız kaynağa sahip bir dünya. E haliyle bizde işletmeniz için sınırları ortadan kaldırıyoruz. İşletmenizi ve markanızı büyütmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor, sizlere ekstra bir maliyet çıkarmıyoruz. Sabit ücretimizden harcama yaptığımız zaman üzülmekten ziyade sizleri kazançlı çıkardığımız için mutlu oluyoruz.

03.

Dudak uçuklatan ücretler yok.

İşletmenizin sosyal medya hesaplarını devraldıktan sonra tüm sorumlulukları üstümüze alıyoruz. Grafik tasarımları, profesyonel günlük / haftalık / aylık analiz raporları, sponsor reklam çalışmaları ve profesyonel takipçi artırma stratejileri gibi aşamaların hepsini tek bir ücrete sığdırıyoruz. Hizmetimize sunduğumuz ücreti duyunca şaşırabilirsiniz. Evet bu kadar uygun!

Hangi sosyal medya platformunun işletmeme / markama uygun olduğunu nasıl bileceğim?

Bunu kendi başınıza karar vermek zorunda değilsiniz. Markanız, işletmeniz için en uygun platformu belirlemek için size dürüst olacağız ve en doğru geri bildirimde bulunacağız. Axis Techs olarak markanızın / işletmenizin büyümesi için en iyi stratejileri birlikte belirleyeceğiz.

Ne sıklıkla paylaşım yapıyorsunuz?

İşletme türünüze ve rekabetinize göre en doğru stratejiyi belirliyoruz. Eğer fazla bir paylaşım yapılıyorsa sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. İlk toplantımızda yaptığımız strateji ve yaptığımız araştırma sonucunda ne kadar fiyat belirlediysek o çerçevede ilerliyoruz. Ortalama minimum her gün 2 maksimum 10 adet tasarım, paylaşım yapıyoruz.

Hizmet sözleşmesini istediğim zaman iptal edebilir miyim?

İçeriklerinizi önceden hazırlıyor, stratejilerinizi baştan planlıyoruz. Her ayın 15'i ay yenilemesi olduğu için bir sonraki ayın 15'ine kadar bizimle ilerlemeyeceğinizi bildirirseniz sürpriz bir sonuçla karşılaşmayız. Bunun haricinde uzun vadeli bir taahhüt ilk toplantımızda karşılıklı belirlemediysek istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetiminde reklam çalışmaları gibi stratejiler belirliyor musunuz?

Evet, sıklığını rakiplerinize ve rekabet seviyesine göre belirliyoruz. Çok sık strateji değiştirebiliyoruz çünkü rekabet kızışabiliyor. Size en başta yönetim için iki farklı yönetim ücretlendirmesi çıkarıyoruz. İsterseniz reklamsız yönetim ücreti, isterseniz reklam paketi de dahil olan yönetim ücretlendirmesi çıkarıyoruz. Reklamsız yönetim ücretinde reklam çalışması başlatacağımız zaman ekstradan reklam ücretini o ayın faturalandırmasına dahil ediyoruz.

[ deneyimli kadro ]

Sizin sınırsız fikirleriniz, bizim deneyimimiz.

Alanında uzman ekibimiz sayesinde sosyal medyalarınız hiç olmadığı kadar kurumsal, etkileşimli bir hale geliyor. Ekibimiz markanızı potansiyel müşterilerinize tanıtmakta en etkili yollara başvuruyorlar. Bize güvenin, bu işte çok iyiyiz.

Dijitalde bütünlüğünüzü sağlayın.

Axis ile dijital dünyadaki tüm işletme hesaplarınız bir bütün olarak hareket eder ve marka imajını korur. Tüm kanallarda bütünlüğü yakalayan işletmeniz dijitalde daha kurumsal ve güvenilir bir marka imajını elde ederek potansiyel müşterileri satışa dönüştürmekte etkili olur.

Dijital mecraların bütünlüğüne önem vermeyen işetmeler dijitalde çizdikleri amatör imaj sebebi ile potansiyel satışarın iptal olmasına ve müşteri kaybına sebep olurlar.

Bu sebeple Axis ile sosyal medya odağında belirlenen stratejiniz dijitalde markalaşma yolundaki en doğru tercihiniz olacaktır.