Sosyal Medya Yönetimi

Ana Sayfa / Sosyal Medya Yönetimi

Başarınız için
var gücümüzle çalışıyoruz.

Sosyal medya yönetiminde hedeflerinizi anlamak ve müşterilerinize doğru kanallardan (Instagram, Facebook, Twitter vs.) ulaşabilmek, benzersiz en etkili dijital strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. Marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için sayısız yollara başvuruyor, %100 sonuç alıyoruz.

E-TİCARET HİZMETİ
%100 Kazanç Garantisi

Sosyal Medya = Kazanç

Basit olarak görülen sosyal medya işletmeler için en güçlü araçlardan biri haline geldi. İşletmenizin sosyal medya hesaplarını yönetmeye başladıktan bir süre sonra markanızın nasıl bu kadar büyüdüğünü ve size nasıl bir kazanç sağladığının farkına varacaksınız.

Sınır tanımıyoruz.

Sosyal medya artık sınırsız kaynağa sahip bir dünya. E haliyle bizde işletmeniz için sınırları ortadan kaldırıyoruz. İşletmenizi ve markanızı büyütmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor, sizlere ekstra bir maliyet çıkarmıyoruz. Sabit ücretimizden harcama yaptığımız zaman üzülmekten ziyade sizleri kazançlı çıkardığımız için mutlu oluyoruz.

Dudak uçuklatan ücretler yok.

İşletmenizin sosyal medya hesaplarını devraldıktan sonra tüm sorumlulukları üstümüze alıyoruz. Grafik tasarımları, profesyonel günlük / haftalık / aylık analiz raporları, sponsor reklam çalışmaları ve profesyonel takipçi artırma stratejileri gibi aşamaların hepsini tek bir ücrete sığdırıyoruz. Hizmetimize sunduğumuz ücreti duyunca şaşırabilirsiniz. Evet bu kadar uygun!

Rakip
Analizi
Pazarlama
Stratejisi
Grafik
Tasarımı
Takım Çalışması

En etkili stratejilere sahibiz.

Alanında uzman ekibimiz sayesinde sosyal medyalarınız hiç olmadığı kadar kurumsal, etkileşimli bir hale geliyor. Ekibimiz markanızı potansiyel müşterilerinize tanıtmakta en etkili yollara başvuruyorlar. Bize güvenin, bu işte çok iyiyiz.

Sosyal Medya
Instagram
Sosyal Medya
Facebook
Sosyal Medya
LinkedIn
Sosyal Medya
Twitter
Profesyonel Ekip
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Projenizde birlikte çalışalım.

Bize Ulaşın

E-posta : iletisim@axistechs.net - contact@axistechs.net

Adres : Meşrutiyet , Karanfil Sokak, No:39, Kat:4 Kapı:8, Çankaya, ANKARA.

Telefon :+90 (312) 425 1642 - +90 (850) 840 1642

Fırsatları kaçırma

Bize e-posta adresinizi iletin, söz veriyoruz kaçırdığınıza üzüleceğiniz fırsatları ilk size haber vereceğiz!

Whatsapp Destek