Hakkımızda

Ana Sayfa / Biz Kimiz?

BİZ DAİMA YANINIZDAYIZ.

Bugün işletmenizi - markanızı dünyaya veya yerel müşterilere açmanın yolu reklam, tam donanımlı web siteleri, sosyal medya, içerik pazarlaması gibi hizmetlerden geçer. Bunları görmezden gelmek zordur çünkü bir dakika içinde dünyada binlerce yerel alanda yüzlerce potansiyel müşteriye ulaşabilen profesyonel dijital ajanslar kazancınız için çok etkili bir yol olacaktır. Tam bu nokta da biz uzman tecrübeyle donatılmış kadromuz ile size bu bahsedilen tüm servisler de hizmet etmekten, başarılarınızı yakalamanızda en büyük destekçiniz olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Uzmanlığımız

Alanında uzman olmadığımız hiçbir hizmeti sizlere sunmayı asla istemiyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin hepsinde profesyoneliz.

İnovasyonumuz

Bir dijital ajans olarak her gün markanızı geliştirmek, kazancınızı artırmak için yeni araçlar geliştiriliyor. Sizler için daima yeniliklerin izinden gidiyoruz.

Rekabetsiz Fiyatlar

Bizden hangi hizmeti talep ederseniz edin diğer rakiplerimizle fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata veriyoruz.

Biz kendimizi web site tasarımı ve geliştirme, dijital pazarlama ve daha fazlası aracılığıyla işinizi çevrimiçi olarak büyütmeye kendimizi adadık.

Basitçe söylemek gerekirse; yaptığımız işe sevgiyle bağlıyız. Yaptığımız iş bizim tutkumuz ve müşterilerimizin harika sonuçlar görmelerine yardımcı olmayı seviyoruz.

En büyük başarımız

Web tasarım konusunda profesyonel ve yetkin bir ekip.. Birlikte yaptığımız çalışmalardan çok memnunuz, teşekkürler..

Ali Öztürk

Promar Proje, Ankara

İnternetten tesadüfen buldum ama süperler. İşlerini biliyorlar ve her soruna anında yardımcı oluyorlar. Ben memnunum öneriyorum

İrfan Mehmet Cikcik

Rainbow Consultancy, Antalya - Almanya

Özellikle erdem beye çok teşekkür ederim çok ilgilendi özenle tasarladı. Not:hala ilgileniyor 😀

Okan Gün

Çayyolu IPhone Teknik Servis, Ankara

Web sitemizin tasarım ve güncellemeleri konusunda uzunca bir süredir desteklerini bizden esirgemeyen Erdem Bey'e teşekkür ederim. Anahtar teslim işimizi sorunsuz devraldık 👍

Vahit Dalagan

Validasyon Eğitim, Ankara
Sizlere kazandırmak

Biz tutkulu, çalışkan ve en önemlisi müşterilerimize internet üzerinden büyük işler kazandırmaktan mutluluk duyan bir takımız.

Hizmetlerimiz, gerçek analiz, veri sonuçlarıyla kazancınızı artırmanıza ve artırmanıza yardımcı olmak için kurulmuştur. İş online büyümek ise biz arkasındaki itici gücüz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Projenizde birlikte çalışalım.

Bize Ulaşın

E-posta : iletisim@axistechs.net - contact@axistechs.net

Adres : Meşrutiyet , Karanfil Sokak, No:39, Kat:4 Kapı:8, Çankaya, ANKARA.

Telefon :+90 (312) 425 1642 - +90 (850) 840 1642

Fırsatları kaçırma

Bize e-posta adresinizi iletin, söz veriyoruz kaçırdığınıza üzüleceğiniz fırsatları ilk size haber vereceğiz!

Whatsapp Destek