[ E-TİCARET ]

İnternette satışlarınızı
hiç dert etmeyin.

Web site tasarımlarında, uygun bir alan adı seçme (SEO odaklı) ve sizin markanızın hedeflerini desteklemek amacıyla, online ortamda yürütmeye karar verdiğiniz çalışmaları dijital ziyaretçileriniz için mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmeye çalışıyoruz.

[ %100 mutlu işletmeler ]

En iyi e-ticaret paketleri.

Axis, bu noktada ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en iyi alt yapı & fiyat garantisi ile e-ticaret sitenizi kısa sürede anahtar teslim size devrediyor. Bu süreçte tüm aşamalarda eğitim ve önerileri ile yanınızda olan Axis, e-ticaret ile alakalı takıldığınız tüm konularda ücretsiz danışmanlık ve yönlendirmelerde de bulunarak bu devasa ekosistemde sizi asla yalnız bırakmıyor.

E-ticaret sitesi fiyatları ihtiyaçlarınız doğrultusunda geniş bir fiyat yelpazesinde olabilir, burada önemli olan nokta ihtiyacınız olan alt yapının sağlanması ve müşterilerinizin deneyimini kolaylaştıracak bir arayüz ve modül olanağı bulundurmasıdır.

“Axis, müşterileriniz ile anlık iletişim kurabileceğiniz, iade süreçleri için pratiklik sağlayabilecek, müşteri incelemeleri gibi çeşitli modüllerin kurulabileceği alt yapıyı sizin için hazırlar ve örnek tasarımlar ile tercihinize sunar.”

[ %100 KESİN SONUÇLAR ]

Online kazancınızı hayalinizin ötesine geçiriyoruz.

01.

Her ayrıntı bizim için bir hazine.

E-Ticaret sitenizi sizin hedefleriniz ve beklentilerinize göre kendimizi potansiyel bir müşteriniz olarak düşünüyor, web sitenizi buna uygun şekilde tasarlıyoruz. Tam olarak e-ticaret sitenizin gerekliliklerini ziyaretçilerinizin isteklerine göre şekillendiriyoruz.

02.

İşimizi şansa bırakmıyoruz.

Ziyaretçileriniz yani diğer bir deyişle potansiyel müşterileriniz e-ticaret sitenizde ne gibi şeyler arıyor olabilir? Fiyatlar mı? Özel teklifler mi? veya Efsane indirim günleri mi? Biz bütün bu ayrıntıları sizin yerinize düşünüyor, analiz ediyor, size sunum yapıyoruz. Onayladığınız takdirde zaman kaybetmeden uygulamaya geçiyoruz. Haliyle sitenin başarı şansı çok daha yüksek oluyor.

03.

Rakiplerinizin arasından yükselin.

Rekabet günümüz iş dünyasında her alanda oldukça önemli. E-ticaret sitenizi hazırladık ve sitenizin yönetimi konusunda bize güvenip işe başladıktan hemen sonra tüm profesyonel yeteneklerimizi masaya yatırıyoruz. Rekabet analizi, müşteri analizi, satış kampanya taktikleri ve daha birçok çalışmalarımızla hünerimizi gösteriyoruz. Tüm bu analiz ve taktiklerimiz birbirini tamamlayan ikili oluyor. Bu ikisi arasındaki uyum, başarımızın sırrı.

E-Ticaret sitesi talep ettiğim zaman ne tür belgeler istiyorsunuz?

E-Ticaret aşamaları çok çeşitlidir. Sadece tasarım ile biten bir süreç değildir, yasal olarak istenilen bazı belgeler olur. Örneğin ödeme sistemini aktif edebilmemiz için online ödeme entegre sistemini aktif etmemiz gerekir veya sitenizi resmi olarak onaylatmamız için farklı belgeler isteyebiliyoruz. Her aşamada sizi belgeler konusunda bilgilendiriyoruz hiç endişeniz olmasın.

Mağazayı yönetebilecek zamanım yok, siz benim yerime yapıyor musunuz?

Evet, ücret karşılığında yapıyoruz. Web siteleri ve E-Ticaret sitelerinin bakımlarını, içerik yönetimlerini, müşteriler ile etkileşimleri, satış takibi, analiz, sipariş takibi gibi yönetim hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede hem satışlarınız artıyor hem sitenizi ön plana çıkarıyoruz. Ücreti yine hangi hizmetleri bizim yapmamızı istediğinize göre değişkenlik gösterebiliyor.

E-Ticaret sitemin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Kendi müşterilerinizin ödemelerini güvenle sağlayabilmesi için SSL hakkında sizi bilgilendiriyoruz ve talebiniz doğrultusunda SSL sertifikası kurulumunu sağlıyoruz. Ayrıca her türlü tehditlere karşı tedbirliyiz, daima sitenizin yedeğini sıklıkla alıyoruz. Ayrıca yine talebiniz doğrultusunda aylık düzenli web sitenizin bakım ve diğer yönetimlerini de tarafınızın onayı ile devralabiliyoruz.

E-Ticaret sitesinin bana maliyeti ne kadar olacak?

Kesin net bir tutar hiçbir zaman genel olarak söyleyemeyiz. Her müşterimizin talepleri ve beklentileri farklı oluyor ve bizde bu talep / beklentilere göre fiyatlandırma sağlıyoruz. Piyasadaki en uygun fiyatları bizden alacağınızın garantisini veriyoruz.

[ UZMAN E-TİCARET KADROSU ]

Tecrübemize güvenin.

E-ticaret sektörü pandemi etkisi ile son yılların en büyük ivmesini kazandı ve bu dönemde yaşanan kapanma ile gerek lojistik gerek kullanıcı deneyimi alanlarında kendi ekosistemini bütünüyle geliştirdi.

Evden çalışmak isteyenler, işletmesini e-ticaret sitesine çevirmek isteyenler, dropshipping yapmak isteyenler her gün e-ticaret sitesi sahibi olmanın yollarını ve kendi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek firmayı arıyorlar.

E-ticaret ile ne satabilirim ?

Axis ile sahip olduğunuz e-ticaret siteniz dilediğiniz tüm ürünleri kolayca listelemenizi ve hemen satışa başlayabilmenizi sağlar. İster kendi ürünlerinizi sitenize yükleyin, ister dropshipping ile xml olarak ürünlerinizi içeriye aktarın, tüm tercihler için uyumlu e-ticaret alt yapısı ve ürün sayfaları işlerinizi kolaylaştırarak satışa odaklanmanızı sağlayacak.

Kolay yönetilebilir admin paneline sahip olan e-ticaret sitenizde ürünlerinizi toplu bir şekilde dışarı aktarabilecek veya toplu bir şekilde xml olarak yükleyebileceksiniz.