Bilgisayar Teknik Servis Ankara

Ana Sayfa / Bilgisayar Teknik Servis Ankara

Konu teknik destek ise
biz bu işte oldukça iyiyiz.

Axis Techs; dizüstü ve masaüstü bilgisayar sorunlarını çözme konusunda binlerce günlük bir deneyime sahiptir. Yeni bilgisayar ve çevre birimlerini başarıyla kurup yapılandırıyor, eski ve bakıma ihtiyaç duyan bilgisayarlarınızı yeni gibi yapıyoruz.

Hakkımızda
Profesyonel teknik kadro

Teknik tecrübe.

Ev ve iş yerlerindeki tüm bilgisayar kullanıcıları için herkesin bütçesine uygun fiyatlara kaliteli bilgisayar teknik çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel ve deneyimli teknik ekibimiz sayesinde bilgisayar markanız, modeliniz ne olursa olsun en kısa sürede çözümler sunmaktan son derece mutluyuz.

İtibar her şeydir.

Bu yüzden sizlere dürüst tavsiyeler sunmak ve bilgisayar ile ilgili tüm sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için buradayız. Çalışmamızın çoğu sizlerin memnun kalmasını ve işin doğru şekilde yapılmasını sağlamak için her zaman bir adım fazla attığımıza emin olun.

Rekabetsiz fiyatlar.

Bilgisayar tamir servisimiz rekabetçi sabit fiyat garantisi veriyor. Ankara’da bulunan diğer teknik servisler ile fiyatlarımızı kıyaslama yapabilirsiniz. Fiyatlarımız ile sizin memnuniyetinizi orantılı bir şekilde koruyoruz.

Teknik
Deneyim
Bilgisayar
Yazılımı
Terknik
Çözüm
Profesyonel Destek

Başkasının bilgisayarınızı kötülemesine izin vermeyin.

Piyasadaki en uygun bilgisayar teknik servis olarak eski bilgisayarlarınıza ufak dokunuşlar sağlayarak yeni hale getiriyoruz. Bir başkasının veya müşterinizin bilgisayarınızı / sisteminizi kötülemesine müsaade etmeyin. Biz size gerekli tavsiyeleri vererek bilgisayarınıza en güzel mantıklı yatırımları yapmanızı sağlamanız için gerekli tüm desteği vereceğiz.

Rekabetsiz fiyatlar
Teknik Problemler mi Yaşıyorsunuz?

Profesyonel Destek verelim.

Bize Ulaşın

E-posta : iletisim@axistechs.net - contact@axistechs.net

Adres : Meşrutiyet , Karanfil Sokak, No:39, Kat:4 Kapı:8, Çankaya, ANKARA.

Telefon :+90 (312) 425 1642 - +90 (850) 840 1642

Fırsatları kaçırma

Bize e-posta adresinizi iletin, söz veriyoruz kaçırdığınıza üzüleceğiniz fırsatları ilk size haber vereceğiz!

Whatsapp Destek